ЛЮБИЙ ДРУЖЕ!

У цьому розділі ми пропонуємо тобі ознайомитись із корисними веб-сайтами, які безеперечно стануть тобі у нагоді.

Ти зможеш перейти за посиланнями та знайти корисні ресурси для підготовки до навчального процесу та проведення цікавого та змістовоного дзвілля!

 

Бажаємо вдалого дня!

ЕЛЕКТРОННІ ПІДРУЧНИКИ

Для того щоб знайти потрібний вам підручник вибираєте вгорі сайту меню "Підручники для школи " - потім вашу країну і клас навчання. Всі підручники представлені в декількох форматах PDF і DJVU, а посилання на книги расположенни відразу під описом підручника . Велика частина підручників має також і онлайн версію.

 

Сайт видавництва пропонує електронні версії підручників для 1, 2, 3, 5, 6 класів. крім того містить електронні версії календарно-тематичних планувань уроків у 4-х та 7-х класах, укладені із змінами 2015 року.

 

 

Даний сайт містить електронні версії підручників та почилання на робочі зошити. Крім того можна ознайомитись із книгами, які стануть в нагоді при підготовці до виконання домашніх завдань.

 

 

На сайті  зібрані шкільні підручники для учнів молодших класів, а також для старшокласників.Тут ви можете в ознайомлювальних цілях абсолютно безкоштовно переглянути онлайн підручник з будь якого шкільного предмету.

 

ЕЛЕКТРОННІ БІБЛІОТЕКИ


 Метою діяльності даної е-бібліотеки є поширення і популяризація україномовних творів серед читачів. Причин виникнення бібліотеки є декілька і основні з них розкрито нижче.

 


"Відкрита книга" - це електронна бібліотека класики української та світової літератури.

 

Сайт стане у нагоді тим, хто навчається і тим, хто постійно намагається здобути нові знання. Тут зібрано інформацію, яка стане у нагоді учню при підготовці домашніх завдань чи складання іспитів, студенту - під час підготовки до сесії. Для Вашої зручності, "Бібліотека школяра" розділена на шістнадцять розділів, серед яких ми зможете знайти: твори з мови, з української та зарубіжної літератури,  стислі перекази творів, біографії письменників та історичних діячів, реферати та багато іншого. 


УкрЛіб — скорочення від Ukrainian Library (українська бібліотека). Метою створення цього сайту було зробити українську літературу доступною для всіх, хто бажає її читати.  На сайті можна ознайомитись із  біографією та творчість  класиків української літератури, народною творчістю, шкільними творами та рефератами
.

 

Література зібрана на сайті у форматах: jar,jad,txt,fb2,epub,doc, зручних для читання на мобільних пристроях(мобільних телефонах, смартфонах, кпк, планшетах, MP3-плеєрах, букрідерах). Для того щоб почати читати достатньо скачати книги абсолютно безплатно. Також можна переглядати тексти онлайн.

close